Жителі Усатово продовжують блокувати проїзд фур до порту, а власники «Євротермінал» – брати гроші з водіїв

Жителі Усатово продовжують блокувати проїзд фур до порту, а власники «Євротермінал» – брати гроші з водіїв

Ситуація з проїздом великовантажного транспорту до Одеського морського торговельного порту досить залишається ускладненою. Жителі одеського передмістя Усатове продовжують чергувати на автодорогах, що проходять через село, не пропускаючи по ним фури. Люди скаржаться на порушення з боку водіїв фур, які не дотримуються швидкісного режиму і перевищують допустиму вагу вантажу, що перевозиться. А проїзд через «Євротермінал» досить залишається платним. Пише Думская.

Потрапити до порту можна – через територію приватної логістичної компанії «Євротермінал» ( «Сухий порт» на полях зрошення). Не дивлячись на рішення господарських судів, які задовольнили відповідний позов Антимонопольного комітету України і зобов’язали «Євротермінал» пропускати фури безкоштовно, проїзд досить залишається платним і коштує 460 грн з машини.

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України звернулася з приводу того, що відбувається до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який повинен прибути до Одеси з офіційним візитом.

«Питання безперебійного здійснення міжнародних перевезень через найбільший в Україні морський порт не вирішене. Країна продовжує втрачати привабливість як транзитна держава, національні експортери та імпортери, міжнародні автомобільні перевізники несуть непоправні збитки і втрачають свою конкурентоспроможність на міжнародних ринках. Місцеві органи і Міністерство інфраструктури самоусунулися від вирішення цієї проблеми», – йдеться в документі.

Жителі Усатово продовжують блокувати проїзд фур до порту, а власники «Євротермінал» – брати гроші з водіївЖителі Усатово продовжують блокувати проїзд фур до порту, а власники «Євротермінал» – брати гроші з водіїв

Зазначимо, місцеві жителі обіцяють не пропускати вантажівки до тих пір, поки влада не побудують дорогу в об’їзд населеного пункту.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України (АМКУ) зобов’язав Одеську міськраду забезпечити додатковий в’їзд на територію Одеського морського порту в обхід території ТОВ «Євротермінал». Дану позицію підтримали Асоціація міжнародних експедиторів України (АМЕУ) та Асоціація «Стивідорних компаній Одеського порту».

Жителі Усатово продовжують блокувати проїзд фур до порту, а власники «Євротермінал» – брати гроші з водіїв

©infoteka.net