На естакади Одеського морського порту можна потрапити тільки через платний приватний термінал, - ЗМІ

На естакади Одеського морського порту можна потрапити тільки через платний приватний термінал, - ЗМІ

Щоб заїхати на естакади Одеського морського порту, водії вантажівок вимушені платити за проїзд через приватний накопичувальний майданчик.

Про це йде мова в телесюжеті Олени Васиной на «Слідстві.Інфо».

Так, департамент транспорту, зв’язки і організації дорожнього руху Одеської міської ради затвердив схему дорожніх знаків, яка направляє вантажі виключно через Сухий порт, – накопичувальний майданчик, що належить ТОВ «Євротермінал».

При цьому водії платять за проїзд близько 500 гривен: на сайті «Євротермінал» вказана вартість проїзду $ 19,5.Проте директор підприємства Олексій Мажарин говорить, що для кожної хури вона різна, і називає середню суму в 200 гривен.

На естакади Одеського морського порту можна потрапити тільки через платний приватний термінал, - ЗМІ

За підрахунками автора сюжету, за рік підприємство отримує 70 мільйонів гривен тільки на заїзді вантажівок на свою територію.

На естакади Одеського морського порту можна потрапити тільки через платний приватний термінал, - ЗМІ

На естакади Одеського морського порту можна потрапити тільки через платний приватний термінал, – ЗМІ – Copyright https://news.pnМер міста Одеси Геннадій Труханов заперечує просування інтересів «Євротерміналу».

«Я не є лобістом цього підприємства, не є партнером цього підприємства, але я всіляко підтримував його, коли ми на сесії міської ради виділяли землю для «Євротерміналу» , тому що підприємство несло дуже важливе завдання для міста» , – коментує Труханов.
Голова Одеської митниці Юлія Марушевская стверджує, що уперше бачить цю схему дорожнього руху, і обіцяє розібратися.

Одеська поліція надіслала листи з проханням демонтувати обмежувальні знаки в міськраду і облдержадміністрації.Поки водіям, які відмовляються їхати через платний майданчик, загрожує штраф в 255 гривен.

ТОВ «Євротермінал» записаний на Катерину Мажарину і кіпрську «Northington Holdings Ltd». Кінцевим бенефіціаром вказаний Павло Лисицын, пов’язаний з Олександром Жуковим і Олександром Ангертом.

У 2001 році італійська поліція затримувала Жукова за підозрою в незаконній торгівлі зброєю. Його дочка Дарина є подругою життя російського мільярдера Романа Абрамовича, якого вважають одним з «гаманців» Володимира Путіна.

Що стосується Ангерта, італійська поліція вважає його членом міжнародного злочинного угрупування, яким керує колишній одесит Леонід Минин. За даними «Слідстві.Інфо» , охоронцем Минина раніше був Геннадій Труханов, відомий тоді як Генадиас Озопулос.

Керівник «Євротерміналу» Олексій Мажарин був директором одеського ТОВ «ХОЛДЕКС» , що належить кіпрською «Frescobaldi» і віргінською «Garsford Investments Ltd». Ці офшори є клієнтами російського ТОВ «Південні фондові технології» з групи «Зростання» Жукова.

Нагадаємо, у вересні 2015 року управління дорожнього господарства Одеської міськради відписало 25,77 мільйонів гривен на ремонт дороги до «Євротерміналу».

Тендер виграло ТОВ «СК Автолад». Його власник Віктор Гнездилов тоді був тренером по тайському боксу у фитнес – центр «Магія» , яке належало екс – депутатові Одеської міськради Геннадієві Чеките. У свою чергу Труханов є президентом Української національної федерації тайського боксу муай – тай.

©infoteka.net