Через монопольний шлагбаум Труханова транспортники подали позов на “Євротермінал”

Через монопольний шлагбаум Труханова транспортники подали позов на “Євротермінал”

Експедиторські фірми подали судові позови проти “Євротерміналу” через шлагбаум на в’їзді в Одеський морський торговельний порт

Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на проєкт “Ліга Антитрасту”.

З вимогою компенсувати у подвійному розмірі матеріальний збиток, який вони понесли через функціонування шлагбауму, три фірми подали в суд на “Євротермінал”. Шлагбаум розміщений на в’їзді до Одеського морського торговельного порту, який належить державі.

Зазначимо, кілька років тому дорожню розмітку на в’їзді в Одеський морський торговельний порт змінили таким чином, що вантажні автомобілі можуть проїхати на територію порту лише через “Євротермінал”. Останній своєю чергою належить приватній фірмі. Й саме ця фірма встановила шлагбаум й кілька років стягує гроші за проїзд вантажних автівок на територію державного порту, що, по суті, є незаконним.

“Євротермінал створили бізнесмени, близькі до мера Одеси Геннадія Труханова. За підняття шлагбауму з автомобілів почали брати $26, а потім оголосили знижку до $17. А щоб потік був більшим та постійним, Одеська мерія Геннадія Труханова прийняла рішення, якими змусила всі вантажівки їхати в порт саме через шлагбаум “Євротерміналу”, –повідомили у “Лізі Антитрасту”.

Раніше антимонопольний комітет вже оштрафував “Євротермінал” за подібні дії. Фірма ж пояснювала, що гроші з вантажівок вона бере не за підняття шлагбаума, а за додаткові послуги, а саме за кімнати відпочинку, душ та інші послуги. Тоді штраф для “Євротерміналу” склав п’ять мільйонів гривень. Проте незаконну діяльність фірма не припинила.

Наразі три експедиторські фірми, а саме ТОВ “Інтер Транс Лоджістікс”, ТОВ “С.М.Т. ЛТД” і ТОВ “Юнімар Логістік” подали в суд на “Євротермінал” про стягнення шкоди у подвійному розмірі.

Нагадаємо, раніше Одеський порт вимагав від “Євротерміналу” дозволити безкоштовний проїзд.

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

©infoteka.net