"Банда Труханова і Галантерника знову розвела Зеленського", - Саакашвілі (відео)

"Банда Труханова і Галантерника знову розвела Зеленського", - Саакашвілі (відео)

Експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» в черговий раз звернув увагу на діяльність організованої злочинної групи ТОВ «Євротермінал» з Одеси, передають Патріоти України.

«Бандити Труханов і Галантерник відкрили в Одесі монополію під назвою «Євротермінал». Приїхав Зеленський і наказав її ліквідувати, а вони просто розвели його, розвели Зеленського», – зазначив Саакашвілі.
За словами Саакашвілі ОПГ «Євротермінал» продовжує збирати хабарі з українського бізнесу, плюючи на закони. Через боротьбу з цією мафіозною організацією Саакашвілі і позбувся поста губернатора.
Нагадаємо, що раніше Михайло Саакашвілі звинувачував структуру Труханова-Галантерника у фінансуванні тероризму. «Головний корупціонер Одеси – Труханов і його банда – Олександр Ангерт і Олександр Жуков, однозначно, це банда ще з 90-х років, вбивці і насильники, які були засуджені за свої злочини. Вони контролюють всі потоки в Одесі, в тому числі «Євротермінал». Вони пов’язані з Третьяковим – російським олігархом, вони фінансують «ДНР/ЛНР». І це не мої слова – це лист СБУ, який я, як губернатор, отримав ще в лютому 2016 року», – заявляв Саакашвілі під час роботи в Одеській області.
©-infoteka.net