АМКУ ДОСЛІДЖУЄ ПИТАННЯ ОЗНАК ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ ТОВ "ЄВРОТЕРМІНАЛ"

Враховуючи ситуацію, що склалась навколо ТОВ «Євротермінал», інформації, що поширюється в ЗМІ, а також звернення, що надійшли на адресу Комітету, Одеському територіальному відділенню Антимонопольному комітету України було надано доручення дослідити питання щодо наявності в діях згаданого товариства ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції під час надання послуг з обслуговування транспортних засобів та товарів у відділі митного оформлення 1 митного поста “Одеса-порт” Одеської митниці Державної фіскальної служби України та проінформувати про результати Комітет.

За результатом дослідження сьогодні Комітетом було витребувано матеріали з Одеського ТВ з метою аналізу на предмет наявності/відсутності ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У разі наявності в учасників ринку та інших осіб інформації, яка може бути використана Комітетом та яка не надавалась Одеському територіальному відділенні, просимо до 15.06.2016 направляти її на електронну адресу [email protected] або за адресою Комітету: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, Антимонопольний комітет України.

©infoteka.net