Всі дороги ведуть через «Євротермінал»: схема одеської влади

Всі дороги ведуть через «Євротермінал»: схема одеської влади

Одеська компанія «Євротермінал», введена на ринок ще Віктором Януковичем, встановила єдиний платний заїзд до Одеського порту, через який здійснюється рух вантажного транспорту.

Таким чином «Євротермінал», керівництво якого має зв’язки зі злочинними угрупуваннями, приватизував частину державної дороги та монополізував заїзд до порту. Діяльність компанії фактично дахується місцевою владою, адже нею було дозволено встановити дорожні знаки, що ведуть лише до платного «Євротерміналу», тоді як іншого шляху не передбачено, пише korupcioner.

Нещодавно, ця схема потрапила до голови Одеської митниці Юлії Марушевської та одеського губернатора Михайла Саакашвілі. Губернатор дав розпорядження зняти незаконні дорожні знаки і дозволити всім компаніям безперешкодно заїжджати в порт. А тим часом розслідуванням цієї справи буде займатися Антикорупційне бюро України.

Суть справи

Товариство з обмеженою відповідальністю «Євротермінал» було створено в 2005 році з метою здійснення проекту великого мультимодального логістичного центру «Сухий порт». Цей проект передбачався як внутрішній термінал, який є одним із елементів транспортного ланцюга «Термінали Одеського порту – транспортна естакада – Сухий порт – міжнародний транспортний коридор №9». Зараз через його територію здійснюється заїзд до порту за визначеною грошовою «даниною» у розмірі майже $20. Але платить власник вантажівки навіть не за надання послуг, а за проїзд через дорогу, яка належить державі.

Тим паче ця «грошова» ініціатива відбувається за підтримки міської влади, а саме мером Одеси Геннадієм Трухановим. Він вважає, що у такий спосіб «Євротермінал» фінансово підтримує Одеську митницю, адже підприємством виділено значні кошти під робочі місця, створено умови для нормальної роботи митників та інвестовано в інфраструктуру.

Саме з дозволу міського керівництва було встановлено дорожні знаки, які ведуть лише до платного заїзду. Тепер заїхати до Одеського порту через інший проїзд вантажівкам неможливо без порушення правил дорожнього руху.

Глава АМПУ Андрій Амелін на приватизування Євротерміналу відреагував нестандартно: запропонував включити товариство до території порту. Є припущення, що керівництво АМПУ висунуло цю пропозицію задля сприяння заробітків приватної компанії, щоб компанія отримала статус портового оператора та продовжувала здійснювати послуги, пов’язані з митним оглядом (але вже на законних підставах).

Голова Одеської митниці Юлія Марушевська на своїй сторінці у Facebook коментує таку пропозицію наступним чином: «Ми не будемо давати свою згоду на включення “Євротерміналу” в територію порту. Не будемо брати участь в схемах, за якими надаватиметься перевага якимсь компаніям над іншими операторами. Всі власники вантажу, експедитори повинні мати доступ до порту і не бути заручниками окремих корупціонерів». З її ініціативи були зібрані відповідні документи про незаконну приватизацію «Євротерміналом» та направлено до Антикорупційного бюро України для подальшого розслідування.

Хто причетний до грошової схеми

Весь імпорт, що заходить через Одесу, розмитнюється тільки на приватному «Євротерміналі». Рішення про вантажоперевезення через територію цього приватного підприємства приймалося ще Віктором Януковичем. Про це писали журналісти «Слідство. Інфо». За даними журналістів, величезний прибуток від «Євротерміналу» йде до гаманця власника з Великобританії, до якого можуть бути причетні й представники злочинних угрупувань.

В Єдиному державному реєстрі вказано що 99% статутного фонду ТОВ «Євротермінал» належить кіпрській компанії Northington Holdings Ltd., власником якої є бізнесмен Павел Лісіцин (Великобританія). Він керував компанією «Sintez UK Ltd», яка входила до групи «Синтез», одним із засновників якої був Олександр Жуков. Лісіцин і Жуков працювали разом із бізнесменом Олександром Ангертом, який за даними поліції Італії є членом міжнародного злочинного угрупування одесита Леоніда Мініна.

Скільки грошей йде до гаманця Євротерміналу

Якщо кожного дня через Євротермінал проходить приблизно 400 фур та кожна платить десь 500 грн, то за день на транзиті компанія заробляє 200 тисяч гривень, а за рік – 70 мільйонів гривень.

До того ж, раніше, на побудову частини дороги, яка веде до платного заїзду підприємства, було витрачено чималі кошти з держбюджету. За результатами тендера у компанії «СК Автострой» замовлено ремонт Хаджибейської дороги за 25 млн. 770 тсч. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупок». Фірма мала відремонтувати 900 метрів дороги, тобто за 1 метр держава сплачувала приблизно 2400 гривень, що у 4 рази дорожче порівняної ремонтної вартості в інших регіонах.

Хоча пізніше, мер Одеси Геннадій Труханов повідомляв наступне: «Я не лобіст цього підприємства, не партнер цього підприємства, але я всіляко підтримував його, коли ми на сесії міської ради виділяли землю для «Євротерміналу», оскільки підприємство несе дуже важливе завдання для міста». Таким чином, міська влада сприяє діяльності приватного підприємства, хоча факт його лобіювання заперечує.

Безперечно, не можна заперечити одне: підстави для розслідування вагомі. Неймовірний прибуток, який отримує приватне підприємство, зв’язок міських керівників із цим бізнесом, незаконне установлення дорожніх знаків, монополізація частини державної дороги – усе це варте уваги нової влади, яка має на меті боротьбу зі старим режимом та корупцією.

©infoteka.net